رایابیس | RayaBase
بازی و اپلیکیشن خبرهای تاپ

بازی رایانه‌ای «عملیات انهدام ۳» در راه است

بازی رایانه‌ای «عملیات انهدام ۳» در راه است

سومین نسخه از مجموعه‌ بازی‌های رایانه‌ای «عملیات انهدام»، با نام «عملیات انهدام ۳: نفس‌گیرترین نبرد» بزودی عرضه شده و در اختیار بازی‌بازان قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار رایابیس- این بازی رایانه‌ای که تولید آن حدود ۲ سال به طول انجامیده است، توسط کارگروه‌های مختلف بازی‌نامه‌نویسی، گرافیک، صوت، برنامه‌نویسی و هوش‌مصنوعی مستقر در شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی تهیه و طراحی شده است.

از تفاوت‌های این نسخه‌ بازی با نسخه‌های پیشین آن، می‌توان به عدم اختصاص داستان بازی به یک حماسه‌ی واحد نام برد، به گونه‌ای که بنا بر گفته‌های مدیرعامل شرکت، این بازی چهار حماسه‌ی بزرگ معاصر را به تصویر می‌کشد که بازی‌بازان علاوه بر پیمایش داستانی در هم تنیده‏، خود را در این حماسه‌ها حس خواهند کرد و از حضور در این حماسه‌ها لذت خواهند برد، لذا انتخاب عنوان نفس‌گیرترین نبرد برای این بازی، بی‌اساس نبوده است.

شنیده‌ها از عوامل فنی این بازی، حاکی از وجود جذابیت‌های تصویری، صوتی، محتوایی، گیم‌پلی و… فراوان در بازی و نزدیک به بازی‌های خوب جهانی است که ده‌ها گام از نسخه‌ی قبلی این مجموعه پیشرفته‌تر، مهیج‌تر و زیباتر می‌باشد‏ که تصاویر پیوستی، گواه بر این مطالب هستند.

0
0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =